Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczytnej

świadczenie usług opiekuńczych - umowa zlecenie

poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na umowę zlecenie do świadczenia usług opiekuńczych dla mieszkańców gminy Szczytnej objętych tą formą wsparcia (miasto i podległe wsie: Złotno, Łężyce, Słoszów, Dolina, Wolany, Niwa, Chocieszów, Studzienno)

I WYMAGANIA NIEZBĘDNE

    • obywatelstwo polskie

    • pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni praw publicznych

    • dyspozycyjność w godzinach 7:00 – 20:00

II WYMAGANIA POŻĄDANE

    • empatia, sumienność, rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, dyskrecja, umiejętność komunikowania się,

    • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekuna

    • wysoka kultura osobista

    • umiejętność organizowania pracy w domu chorego

    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kurs opiekuna osoby starszej, niepełnosprawnej

III ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Usługi opiekuńcze mogą obejmować :

    • pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych tj. pomoc w dokonywaniu zakupów, przyrządzanie posiłków, w przypadku ograniczonej sprawności podopiecznego nakarmienie
      i podanie napoju, pomoc w ogrzaniu mieszkania, pomoc w uiszczaniu opłat i należności

    • czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej w zależności od potrzeb osobistych podopiecznego

    • czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia: wietrzenie pomieszczeń, sprzątanie, pranie i inne czynności

    • opieka i pielęgnacja zgodnie z zaleceniami lekarza np. podanie leków zleconych przez lekarza, zaopatrzenie ran, odleżyn, realizacja recept, pomiar cukru, podanie insuliny itp.

    • zapewnienie kontaktu z otoczeniem: w przypadku osób samotnie zamieszkujących utrzymanie kontaktów z rodziną, sąsiadami, znajomymi, wychodzenie z podopiecznymi na spacery, utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzem rodzinnym, zapewnienie możliwości kontaktu lub pośredniczenie w kontaktach z instytucjami, pomoc w opiece nad zwierzętami domowymi

Zainteresowanych zachęcamy do składania ofert w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej
w Szczytnej, ul. Szpitalna 1 osobiście lub za pośrednictwem poczty
. Kontakt telefoniczny: 74/ 86 83 378 lub 797 950 399.

Wynagrodzenie za 1 godzinę usługi wynosi 24,74 zł brutto

Nabór nie jest opatrzony terminem, ponieważ Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje chętnych do pracy na stanowisku opiekuna w zależności od zapotrzebowania na formę pomocy.

 Ośrodek Pomocy Społecznej            w Szczytnej
ul. Szpitalna 1,  57-330 Szczytna

Tel./fax: 74/8683-378;  797-950-399

e-mail: opszczytna@poczta.onet.pl

godziny pracy: poniedziałek-piątek  w godz. 7.30-15.30

Dział świadczeń i administracji

Tel./fax: 74/8683-378 wew.2
kierownik działu: opszczytna.rodz@poczta.onet.pl

Dział usług, pracy socjalnej i wspierania rodziny

Tel./fax: 74/8683-378 wew.1

Dział finasowo-księgowy

Tel./fax: 74/8683-378 wew.3

główna księgowa: opszczytna.fin@poczta.onet.pl

Gminne Centrum Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Interwencji Kryzysowej "ARKA"

ul. Szpitalna 1, 57-330 Szczytna

Bezpłatne Poradnictwo Psychologiczne i Terapeutyczne

Psycholog - wtorki w godz. od 13.00-16.00

Terapeuta rodzinny - wtorki w godz. od 16.00-18.00

Specjalista terapii uzależnień - czwartki w godz. od 14.30 -17.30

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze ustalanie terminu wizyty
(telefonicznie 74/8683-378 lub osobiście)

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Zegar